Prodej kompenzačních pomůcek

Prodej některých druhů pomůcek pro tělesně postižené - Pracoviště Český Krumlov, Jinřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor

Od roku 2017 si u nás můžete zakoupit i kompenzační pomůcky pro tělesně postižené. Pokud je nemám ihned k dispozici, objednáme Vám je a jsou na skladě do týdne.

 

Nabízíme zejména pomůcky pro sebeobsluhu (podavače věcí, ergonomické příbory, elastické tkaničky do bot, navlékače ponožek) a toaletní a sprchovací pomůcky (nástavce na WC, sedačky na vany a do vany, sedačky do sprchy), ale i vozíky nebo chodítka.

 

Pokud je pomůcka hrazena ze zdravotního pojištění a máte poukaz, můžete si pomůcku u nás vyzvednou i na poukaz.

                             

 

 

 

Prodej drobných kompenzačních pomůcek pro sluchově postižené - Pracoviště Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice a Tábor.

Již dlouholetou tradici mají naše pracoviště při prodeji baterií do naslouchadel různých značek, hadiček, filtrů a dalších drobných komponentů pro naslouchadla (olivky, hříbky, filtry, čistící tablety atd.).

 

Některá pracoviště mají k dispozici i ultrazvukovou pračku, kde lze bez problémů vyčistit nečistoty z ušních tvarovek nebo vyčistit brýle.

Ceník pomůcek pro sluchově postižené ČK 2023.pdf

Ceník pomůcek JH 2023.pdf

Cenik nasadce PT ops 2023.pdf

 Ceník pomůcek pro sluchově postižené PT ops 2023.pdf 

Ceník reflexních pomůcek PT zú 2023.pdf

Prodej je doplněn i poradenstvím:

- jak používat a udržovat naslouchadla

- kam se obrátit při špatném fungování či poškození naslouchadla.

Naslouchadla neopravujeme pouze děláme údržbu, opravy smějí dělat jen autorizované firmy a servisy!!!